Мільйонери декларують доходи

1

Кількість мільйонерів у столиці щороку зростає. Тих, хто попри кризу у 2013 році заробив і задекларував мільйон у столиці близько 2 тисяч.

У нашому районі таких щасливців понад 350.  Вони мали задекларувати свій дохід до 1 травня.

Шевченківський район за кількістю столичних мільйонерів уже котрий рік поступається Печерському, де дійсно живуть найіменитіші й найбагатші. Наприклад, брати Кличики, які традиційно очолюють рейтинг найбагатших спортсменів України.

Але попри те, що зареєстровані Клички на Печерську, де й голосують, у нашому районі один з братів – Віталій Кличко має апартаменти на Богдана Хмельницького.

Його квартира розташована навпроти Німецького посольства.  Й він свого часу пустив сюди журналістів.

Корреспондент: Квартира для чемпіона. Екскурсія житлом Віталія Кличка

Фото Дмитра Ніконорова

Віталій Кличко, який за результатами голосування перемагає й, очевидно, буде міським головою, задекларував понад 20 мільйонів. Це міститься у декларації, яку оприлюднив “Голос України”.

Знаковим є те, що Кличко-старший тримає свої мільйони за кордоном і, якщо й інвестує кошти, то теж поза межами України.

Але й у Шевченківському районі, який є по суті центром столиці, зірок-мільйонерів чимало.

Тут кілька років тому оселився інший знаний мільйонер – Андрій Данилко. За нові апартаменти в елітному будинку на Хрещатику 25 він виклав понад мільйон доларів.

zirka

Будинок всім відома Вєрка Сердючка обрала не простий. Над ним висить зірка, яку кілька років тому як частину свого образу Данилко презентував на Євробаченні. ФОТО: хата з зіркою в стик з зіркою на голові Данилка У Шевченківському районі свої доходи

декларує мільйонерка Ані Лорак.

Кілька років тому за рівнем доходу Лорак поступалась хіба що ВІА “ГРА”.  Відповідний рейтинг опублікував журнал “Фокус”.

Мешканка Шевченківського району – Лорак – тоді ледь не дотягувала до 500-ста тисяч доларів, тобто за рівнем гривневого доходу співачка входить до списку мільйонерів нашого району.

Гарік Кричевський – виконавець шансону – цього року прийшов до податкової, аби у присутності журналістів задекларувати доходи.

Як виявилось, він зареєстрований у Шевченківському районі. Минулий 2013 рік для Кричевського був ювілейним, а отже була змога заробити  на численних концертах. Декларувати свій дохід у нашу податкову прийшов цьогоріч і Володимир Моісеєнко – відомий комік, який працює головно в парі з Володимиром Данильцем.

Скільки Моісеєнко заробив за рік достаменно невідомо, але в останні роки лідером у ніші коміків за рівнем статків є “95-й квартал”, тому ті, хто були популярні на початку 90-х тепер заробляють все більше на корпоративах.

Печерський, Шевченківський та Голосіївський райони – це фаворити товстосумів. Минулого року, попри кризу, їх таки традиційно побільшало. Низхідна динаміка лише у Голосіївському районі, який впродовж останніх років займає утсалене третє місце.

grafika

Частина з цих мільйонерів цього року  збагатилась на продажі нерухомості.

Попри те, що декларацію мільйонери здають за місцем реєстрації, жити вони можуть у будь-якому районі столиці чи за містом. Якщо ж вірити деклараціям народних депутатів, які обрані у Шевченківському районі – Леонідові Ємцю та Вікторові Пилипишину – вони у порівнянні із мільйонерами просто бідують.

Ємець рік тому у своїй декларації не зазначив майно дружини, що обурило експертів руху “Чесно”, а Пилипишин не заробив у той же рік ані копійки, але це не завадило останньому провести масштабну кампанію й перемогти на довиборах до ВРУ на скандальному 223 окрузі.

Прокоментуй!Мільйонери декларують доходи

Додати коментар

Напишіть відгук