Олександр Бродський – депутат Пилипишина

brod2

Олександр Бродський – самовисуванець, керівник ГО спілка підприємців Шевченківського району “Сузір’я”. Це протеже Віктора Пилипишина, який у Шевченківському районі останні роки агітує під брендом “Кияни передусім”.

До слова, Пилипишин став нардепом у одному з проблемних округів столиці (№223), де відбувалися повторні вибори через те, що у 2012 році відбувались масові фальсифікації. На повторних виборах у цьому ж проблемному окрузі Пилипишин переміг свого опонента від ВО “Свобода” Юрія Левченка. Останній на цих виборах подався до Київради і виграв у сусідньому з Бродським окрузі.

Бродський вже претендував на мандат у Київраді. Це було у 2008 році, коли він пішов у списку блоку Литвина. Його поставили заздалегідь під непрохідним 42-м номером. Але Бродський не полишив політичних амбіцій і навіть створив свій власний сайт.

Вже через рік, у 2009-му,  Олександр Бродський увійшов в комісію Київради, що опікувалась тимчасовими спорудами та МАФами. До цієї комісії Бродський потрапив невипадково. У нього у цій сфері добре налагоджений бізнес.

Його компаніям “Торгова рада”, “Макс-Торг 2011”, “Мистер клин” дістались найбільш привабливі місця для торгових точок та МАФів: переходи Майдану, Хрещатика, Печерська, пр.Перемоги.

hreshchatyk

За кілька років після роботи такої комісії виникло нововведення: якщо раніше треба було платити орендну плату в бюджет міста, то тепер підприємці мали лише провести ремонт комунальної власності.

Те ж таки підприємство “Торгова рада” майже за рік роботи інвестувало удесятеро менше коштів, аніж того вимагав інвестиційний договір.

Це все відбувалось тоді, коли у Олександра Бродського ще не було мандату депутата Київради. Тепер же нардеп Пилипишин завів у Київраду свою людину.

brodskyi

А ще кілька років тому, коли у екс-голови Шевченківської райради Віктора Пилипишина не було депутатської недоторканості, його могли запроторити у СІЗО за перевищення влади і службових повноважень, бо через його дії громада Києва втратила, на думку правоохоронців, понад 15 мільйонів гривень. У справі йшлося про неправомірну передачу у приватну власність приміщення вечірньої школи на пр. Перемоги.

Пилипишину загрожувало 10 років за ґратами.

Тепер одіозний політик Шевченківскього району Пилипишин отримав мандат нардепа і недоторканість, а Бродський пряму можливість лобіювати свої інтереси підприємця та інтереси Пилипишина через Київраду.

Прокоментуй!Олександр Бродський – депутат Пилипишина

Додати коментар

Напишіть відгук