Новий голова РДА – екс-заступник Пилипишина

holovna

Олег Гаряга невдало балотувався в народні депутати України 2012 року. Йшов у списку УДАР-у. До ВРУ за результатами виборів пройшли ті, хто у списку був до 34 номера включно. Він йшов під 41-м номером.

З декларації на сайті ЦВК відомо, що за рік Гаряга  на посаді виконавчого директора “Інституту євро-атлантичного співробітництва” не заробив жодних коштів.

Дохід за 2011 рік значиться тільки у членів сім’ї– дещо більше 170 тис грн.

deklaratsiya

Щодо рухомого та нерухомого майна, то у власності сім’ї, згідно з декларацією, є квартира площею менше 70 метрів квадратних, земельна ділянка 12 соток та машина Хонда 2008 року випуску.

Також у фінансовій звітності значиться, що один з членів сім’ї оформив на себе кредит.

Але після поразки на виборах до парламенту Гаряга не полишав політичну кар’єру й у 2014 році спробував свої сили на виборах до Київради. Цього разу теж пішов за списком, але на вже під прохідним номером 12 (усього за списком УДАР отримав 30-ть мандатів).

Цей депутат Київради став членом комісії з питань транспорту та зв’язку.

На прохідну позицію у списку на виборах до міської ради вплинуло зокрема і те, що Гаряга очолював партійний осередок УДАР-у в Шевченківському районі з 2012 року.

Це ж могло стати одним з аргументів для призначення Гаряги головою РДА.  Тим більше, що Гаряга останні роки дійсно працював над покращенням іміджу УДАР-у, організовував різні заходи та відвідував дитбудинки.

velo

До лав УДАР-у Гаряга потрапив 2010 року. Це дозволило йому перемогти на вибораху Васильківській райраді Київської області.

Але є й інший факт в біографії новопризначеного Гаряги, який пояснює, чому саме йому довірили керівництво РДА в Шевченківському районі.

Як відомо, в києві Шевченківський район – це вотчина одіозного політика Віктора Пилипишина, який нічим не гребував, аби перемогти в скандальному 223 окрузі свого суперника Ігоря Левченка. Проти Пилипишина відкрили карне провадження.

Виявляється, до того, як стати депутатом Васильківської райради Гаряга був депутатом в Шевченківській РДА й пройшов за списками від ПОРИ.

Він був одним із тих, хто тоді створили ситуативний союз з Народною партією Віктора Пилипишина, який, як відомо, зараз є нардепом-мажоритарником від Шевченківскього району й пролобіював кількох своїх людей до Київради у 2014 році.

Наприкінці своєї каденції в Шевченківській раді у 2009-2010 роках Гаряга був на додачу заступником і радником голови Шевченківської РДА, яку очолював тоді Віктор Пилипишин.

На цих виборах до Київради Пилипишин вже про лобіював кілька депутатів-мажоритарників до Київради й з високою ймовірністю призначення голови Шевченківської РДА входить в коло його інтересів.

Після помаранчевої революції у Гаряги була перша спроба стати депутатом ВРУ. Він балотувався у 2006 році від блоку “ПОРА-ПРП”. У списку – 74-й номер. Позиціонування йшло знову таки під брендом Кличка.

prp

До цих виборів Гаряга на кілька місяців став помічником-консультантом народної депутатки Ксенії Ляпіної, яка тоді після помаранчевої революції була в лавах “Нашої України”, а тепер значиться у лавах ВО “Батьківщина”.

До 2005 року Олег Гаряга працював позаштатним радником у  міністра закордонних справ Бориса Тарасюка.

Вищу освіту отримав в Інституті економіки, управління та господарського права “Крок”, але кваліфікацію магістра вирішив здобувати в  Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. За фахом – юрист.

До 1992 року навчався у Саратовській області (Росія). Далі родина переїхала до Умані на Черкащину.  Народився у місті Будаперш (Угорщина).

У Гаряги є донька Марія та дружина Лілія Геннадіївна Третьякова. До слова, у 2006 році разом з Гарягою у списку “ПОРА-ПРП” балотувалась саме Лілія Геннадіївна Третьякова. Ця ж особа значиться у списку очільників осередку УДАР-у Солом’янського району.

Більше того, зараз повна тезка дружини новообраного голови РДА значиться як працівник секретаріату фракції в парламенті.

udar

Не менш цікавими є й інші призначення голів РДА столиці.

До прикладу, перший заступник голови Шевченківської РДА Ілля Сагайдак призначений головою Святошинської РДА. Він виявився зятем одіозного екс-голови Нафтогазу. У його декларації, що розміщена на сайті Шевченківської РДА видно, що після одруження з’явився понад 51 мільйон гривень.

Оболонську РДА очолив Олександр Цибульщак, який донедавна працював в команді Януковича. Також припускають, що він пов’язаний з скандальним депутатом Київради Вадимом Столаром. 

Прокоментуй!Новий голова РДА – екс-заступник Пилипишина

Додати коментар

Напишіть відгук