Лимар – безробітна депутатка знайшла роботу і друзів

lymar12

Шевченківський район дав збій в УДАР-івській тенденції. Із 5-ти округів тут УДАР, який отримав безапеляційну перемогу в Києві, здобув лише 2 мандати.

І якщо один мандат дістався скандальновідомій помічниці забудовника Валентина Мандик, то Юлія Лимар виявилася “темною конячкою” або радше “сірою мишею” УДАР-у.

Юлія Лимар на момент обрання – безробітна. Їй немає і 30-ти років. Ще в квітні цього року працювала заступницею начальника відділу з питань банкрутства  у громадській приймальні Головного управління юстиційї Київської області.

Перемога Юлії Лимар, яка не вела передвиборчої кампанії, – це ще один доказ того, що на мажоритарних виборах кияни голосували не за особистостей чи конкретних людей, а за партії. Вона мала виконати роль технічного кандидата.

У неї в окрузі були два дуже серйозні конкуренти, які на противагу Лимар вели активну кампанію й вкладали в неї немалі гроші.

Проти цієї маловідомої дівчини на окрузі змагався не абихто, а сам Олександр Пузанов – заступник голови КМДА Олександра Попова, який по суті  був сірим кардиналом КМДА й вирішував всі важливі питання. Він понад 10 років тому заснував свою фірму “Пузанов і партнери”.

Пузанова вважається людиною Сергія Льовочкіна, який після розгону мирного майдану склав з себе повноваження Голови Адміністарції Януковича.

Конкуренти Пузанова задля зменшення рейтингу політика розклеювали листівки, що підсилювали асоціацію Пузанова з попередньою владою.

Ось нардеп Михало Поплавський начебто агітує за кандидата в президенти “регіонала” Михайла Добкіна та кандидата до Київради Олександра Пузанова.
dobkin

У шабі Пузанова від цих листівок відхрестились і по суті визнали, що це робота конкурентів. Такі листівки залишались висіти  і у день виборів, і після.

Другий кандидат по цьому округу – Андрій Вавриш.

Заступник головного архітектора міста, що задля піару встановлював з порушенням норм дитмайданчики.

Намети Вавриша та Пузанова щодня стояли поруч і агітували за кандидатів, у той час, як нікому невідома Лимар пройшла просто на загальному рейтингу УДАР-у.

Так два вагомі політики з попередньої влади програли по суті не маловідомій кандидатці, а політичному бренду.

Фото Лимар через відсутність агітпродукції годі було віднайти в Інтернеті навіть після перемоги на виборах.

Лише згодом на офіційному сайті КМДА з’явилась інформація про маловідому УДАР-івку.

Як з’ясувалось, Лимар народилася в Кіровограді у 1985 році. Вищу освіту здобула в Київському національному університеті внутрішніх справ (спеціальність правознавство, кваліфікація – юрист, випуск 2008 року).

Після випуску з вишу три роки працювала юристом в адвокатському об’єднанні “Данко”. З 2011 року працювала головним спеціалістом відділу з питань банкрутства в ГУ юстиції у Київській області. Через рік стала заступником начальника цього відділу, де працювала до 2014 року. 

І якщо кандидатка на момент обрання в Київраду була безробітна. У Київраді стала членом Постійної комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Після виборів та формування постійних комісій Київради Лимар знаходить нову роботу і одразу стає головою Комітету з питань маркетингу, продажів та торгівлі Європейської економічної палати торгівлі, комерції та промисловості України.

Лимар завела сторінку у соцмережі Facebook 1 серпня.

lymar

У неї одразу з’явилося доволі багато друзів. З-поміж яких є й депутати Київради: помічниця забудовника Лева Парцхаладзе – Валентина Мандрик, яка балотувалась в Шевченківському районі від УДАР-у, людина Віктора Пилипишина – Олександр Бродський, який балотувався в Шевченківському районі й контролює бізнес столичних МАФ-ів, екс-нардеп-“регіонал” Вадим Столар, що не подав за всю каденцію жодного законопроекту й якого у “Громаді Оболоні” називають “крадієм” та  помічниця народної депутатки Ірини Геращенко – Вікторія Муха, яка йшла від УДАР-у в Святошинському районі.

До Дня незалежності депутатка Валентина Мандрик запостила на сторінці Лимар світлини, де маловідома Юлія нарешті вийшла в люди.

lymar12

На сцені Лимар побувала разом із новопризначеним головою Шевченківської РДА – людиною Віктора Пилипишина – Олегом Гарягою.

lymar4

А ще один депутат Віталій Даниленко запостив у соцмережу фото зі з’їзду партії “Солідарність”, яку переіменували у “Блок Петра Порошенка”.

lymar3

Тут, як виявилось, побувала і Юлія Лимар, яка неочікувано для себе й інших розпочала політичне життя у столиці.

Прокоментуй!Лимар – безробітна депутатка знайшла роботу і друзів

Додати коментар

Напишіть відгук